kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy

Firma: Solid Security Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Realizacja polityki firmy w zakresie obsługi kluczowych kontrahentów, koordynowanie wewnętrznych procesów realizacji umów
  • Współpraca z poszczególnymi komórkami firmy
  • Planowanie wyników sprzedażowych oraz ich realizacja poprzez pozyskiwanie nowych kontrahentów na usługi spółek SOLID
  • Przygotowywanie ofert handlowych, zawieranie umów, opieka nad pozyskanymi kontrahentami
  • Negocjowanie warunków handlowych poprzez prowadzenie rozmów i negocjacji na najwyższym poziomie
  • Raportowanie bieżących działań oraz wyników na potrzeby Zarządu

 Wymagania:

  • Wysokie zaangażowanie w realizację celów i motywacja do pracy
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja czasu własnego
  • Własna inicjatywa
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, pewność siebie, komunikatywność i swoboda wypowiedzi
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o zasięgu ogólnokrajowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia
  • Możliwość awansu w strukturach firmy
  • Wsparcie w procesie adaptacji na stanowisku oraz pakiet szkoleń produktowych
  • Stałe wynagrodzenie podstawowe + prowizję uzależnioną od wyników
  • Elastyczne formy zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie, działalność gospodarcza
  • Możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczenia na życie, opieki medycznej, karty sportowej
  • Niezbędne narzędzia pracy