kandydatów

Etat Specjalista ds. Ofertowania – branża sanitarna

Firma: MOSTOSTAL WARSZAWA S.A. miejsce pracy: Kraków

Specjalista ds. Ofertowania – branża sanitarna
Miejsce pracy:Kraków
Opis stanowiska
  • analizowanie dokumentacji i wymagań technicznych związanych z procedurą przygotowania oferty,
  • wysłanie zapytań ofertowych do dostawców branżowych,
  • sporządzanie zestawień porównanych otrzymanych ofert i ich analiza,
  • komunikacja z dostawcami w zakresie doprecyzowania oferty,
  • uczestniczenie w negocjacjach techniczno-handlowych,
  • koordynowanie procesu zmierzającego do zawarcia umów z kontrahentami,
  • tworzenie branżowej listy dostawców usług i materiałów.
Wymagania
  • wykształcenie wyższe o specjalności inżynieria środowiska,
  • doświadczenie we współpracy z dostawcami w branży sanitarnej i samodzielnym przygotowywaniu kosztorysów,
  • dobra znajomość obsługi programu AutoCAD,
  • znajomość obsługi programów do kosztorysowania,
  • dobra znajomość obsługi MS Excel, MS Word,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • umiejętności współpracy w zespole,
  • umiejętności analityczne,
  • skrupulatność i dobra organizacja pracy.
Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • pracę w zróżnicowanym (m.in. wielopokoleniowym) zespole,
  • możliwość wykazania się posiadanymi umiejętnościami i wiedzą,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • szeroki pakiet benefitów:

Mostostal Warszawa S.A. jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona  – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 39.000 pracowników w ponad 40 krajach na świecie.

Wysyłając do nas swoje cv prosimy o zamieszczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1a Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.”