kandydatów

Etat Specjalista ds. Zakupów

Firma: STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Na potrzeby Dyrekcji PH Oddział Kraków poszukujemy osoby na stanowisko

Specjalista ds. Zakupów
Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • przygotowywanie kompletnych zapytań ofertowych na dostawy materiałów i usługi budowlane
  • analiza otrzymanych ofert pod kątem zgodności z wymaganiami technicznymi oraz założeniami budżetowymi
  • przygotowywanie zestawień ofert cenowych
  • udział w negocjacjach z potencjalnymi dostawcami i podwykonawcami
  • przygotowywanie zleceń
  • zapewnienie poprawności oraz obiegu przygotowywanych dokumentów i zestawień zgodnie z obowiązującymi w koncernie procedurami
  • przestrzeganie wytycznych, regulaminów, procedur i rozporządzeń wewnętrznych STRABAG
  • zaangażowanie w realizację zadań zgodnie z wartościami firmy oraz ideą ‘TEAMS WORK’
  • aktualizacja bazy podwykonawców, usługodawców i dostawców
  • współpraca z Centralnym Biurem Zakupów
  • dbanie o dobre relacje z kontrahentami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej
  • umiejętność analizy dokumentacji projektowej
  • biegła obsługa komputera i pakietu  MS Office
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność oraz prawo jazdy kategorii B
  • zdolność analitycznego myślenia, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.