kandydatów

Etat Dyspozytor / Spedytor

Firma: GLASSICA Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 7516983, z dnia 2022-09-12

GLASSICA Sp. z o.o.

Firma transportowa

Dyspozytor / Spedytor

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Firma transportowa zatrudni osobę do biura w Krakowie na stanowisko dyspozytora/spedytora międzynarodowego do prowadzenia własnej floty w transporcie międzynarodowym

Wymagania

  • Doświadczenie jest wymagane!

  • Wymagana znajomość języka ukraińskiego / rosyjskiego, polskiego i angielskiego

Oferujemy

  • Poziom wynagrodzenia na podstawie wyników rozmów kwalifikacyjnych