kandydatów

Etat Specjalista ds. Organizacji Produkcji

Firma: Bezgluten Sp. z o.o. miejsce pracy: Posądza

Ogłoszenie numer: 7493601, z dnia 2022-09-06

Jesteśmy liderem produkcji artykułów bezglutenowych oraz niskobiałkowych na rynku polskim od ponad dekady. Z dużym powodzeniem nasze wyroby zdobywają również rynki zagraniczne. Produkujemy według innowacyjnych receptur i technologii w naszym zakładzie, który przeznaczony jest tylko do produkcji bezglutenowej. Nasza kadra to wykwalifikowani specjaliści. Posiadamy własne laboratoria: badawcze oraz rozwojowo - wdrożeniowe.

Specjalista ds. Organizacji Produkcji

Miejsce pracy: Posądza

Opis stanowiska

  • Planowanie produkcji na przydzielonym obszarze produkcyjnym
  • Tworzenie zleceń produkcyjnych w oparciu o zamówienia oraz prognozy klienta
  • Harmonogramowanie produkcji, nadzór nad realizacją stworzonych planów produkcyjnych
  • Pomoc w prowadzeniu bilansu masy, aktualizacji dokumentacji
  • aktualizacja specyfikacji surowców i opakowań
  • Pomoc w poszukiwaniu nowych rozwiązań technologicznych, nowych rozwiązań surowcowych i opakowań
  • Udział w komisjach odbioru technicznego i przekazywanie do eksploatacji środków trwałych, realizacja modyfikacji w wyposażeniu zakładu. Nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego,
  • Tworzenie z DUR harmonogramu przeglądów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Nadzór nad dokumentacją DUR; aktualizacja dokumentacji technicznej, pomoc w organizacji przeglądów, konserwacji oraz napraw urządzeń produkcyjnych,
  • Wycena i zakup części: maszyn i urządzeń,
  • Uczestnictwo w wdrażaniu nowych wyrobów na poziomie technicznym

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

  • Dobra organizacja czasu pracy i zaangażowanie

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Komunikatywność, otwartość na nowe wyzwania, inicjatywa i chęć samodzielnego działania

  • Chęć rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, praca w firmie produkcyjnej, znajomość norm i systemów, a w szczególności BRC i IFS

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Grupy Kapitałowej