kandydatów

Etat Starszy specjalista

Firma: Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie
Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy specjalista
Miejsce pracy: Kraków
Ogłoszenie o naborze Nr 105565

Warunki pracy

Praca w systemie jenozmianowym, ośmiogodzinnym, w oświetleniu naturalnym oraz sztucznym, przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego wymiaru czasu pracy, w wymuszonej pozycji ciała oraz praca w terenie. Pracownik wykonuje głównie czynności związane z przeprowadzeniem procedur zgodnych z Ustawą Prawo Zamówień Publicznych. Bierze udział w pracach powołuwanych w KWP w Krakowie komiskach przetargowych w charakterze przewodniczącego lub członka przygotowując i przeprowadzając postępowania przetargowe.
Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
Pomieszczenia biurowe Wydziału ds. Zamówień Publicznych i Funduszy Pomocowych KWP w Krakowie, mieszczące się na I piętrze budynku nie w pełni dostosowanym do potrzeb osób z niepełnosprawnością narządów ruchu (ciężkie drzwi wahadłowe na terenach komunikacyjnych, wąskie drzwi do pomieszczeń biurowych o ograniczonej powierzchni, brak odpowiednich sanitariatów). Podstawowe wyposażenie stanowiska: zestaw komputerowy, meble biurowe, telefon

Zakres zadań

  • kieruje i uczestniczy w pracach komisji przetargowych powoływanych w KWP w Krakowie, przygotowuje i przeprowadza postępowania, koordynuje prace realizowane przez inne osoby,
  • współpracuje z przedstawicielami jednostek i komórek organizacyjnych Policji woj. małopolskiego,
  • współprowadzi rejestry obowiązujące w wydziale,
  • monitoruje i analizuje obowiązujące akty prawne oraz orzeczenia związane z problematyką zamówień publicznych,
  • kompletuje dokumenty dot. realizowanych zamówień publicznych,
  • prowadzi procedury w ramach zawartych umów ramowych,
  • uczestniczy w pracach dot. pozyskiwania funduszy zewnętrznych (w sporządzaniu dokumentów aplikacyjnych) oraz wydatkowania pozyskanych środków.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • powyżej 1 roku doświadczenia zawodowego w obszarze zamówień publicznych
  • poświadczenie bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą POUFNE lub wyrażenie zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą o ochronie informacji niejawnych
  • znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych, ustawy o finansach publicznych, ustawy o rachunkowości,
  • biegła obsługa pakietu MS Office,
  • zdolności organizacyjne, samodzielność, analityczne myślenie, praca w zespole, kreatywność, asertywność, umiejętność przekonywania, argumentowania,
  • umiejętności z zakresu komunikacji i nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • doświadczenie zawodowe w obszarze zamówień publicznych po stronie Zamawiającego,
  • przeszkolenie z zakresu: zamówień publicznych, także finansowanych z funduszy pomocowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.