kandydatów

Etat Specjalista ds. BHP

Firma: MOSTOSTAL WARSZAWA S.A. miejsce pracy: Kraków

Specjalista ds. BHP
Miejsce pracy:Kraków
Opis stanowiska
  • Sporządzanie analizy ryzyka dla przygotowywanych ofert oraz realizowanych projektów w zakresie BHP i ochrony środowiska,
  • Prowadzenie szkoleń w zakresie bhp i ochrony środowiska oraz prowadzenie dokumentacji związanej z bezpieczeństwem pracy,
  • Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego oraz pomiarów środowiska pracy,
  • Współudział w opracowywaniu i wprowadzaniu procedur, instrukcji związanych z ochroną środowiska i bezpieczeństwa pracy, wdrażanie i egzekwowanie wymagań korporacyjnych w tym zakresie,
  • Prowadzenie kontroli warunków pracy na realizowanych przez MW budowach, przestrzegania przepisów oraz zasad BHP i ochrony środowiska,
  • Udział w auditach wewnętrznych Systemu Zarządzania BHP i Ochrony Środowiska.
  • Wsparcie i prowadzenie postępować powypadkowych.
  • Udział w szkoleniach tematycznych BHP i pierwszej pomocy
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w dziedzinie BHP,
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie prowadzącej działalność jako Generalny Wykonawca w branży budowlanej,
  • Doświadczenie w analizie i określaniu ryzyka BHP dla przygotowywanych ofert  oraz prowadzonych projektów,
  • Praktyczna znajomość obowiązujących przepisów w zakresie BHP, ppoż i pierwszej pomocy,
  • Mile widziane doświadczenie jako audytor wewnętrzny wg, PN-EN ISO 14001 lub PN-N-18001/OHSAS 18001 lub aktualna ISO 45001:2018
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne porozumiewanie się,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych.
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość długofalowej współpracy,
  • Możliwość wykazania się posiadanymi umiejętnościami i wiedzą oraz zdobycia cennego doświadczenia,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Szeroki pakiet benefitów:

Mostostal Warszawa S.A. jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona  – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 39.000 pracowników w ponad 40 krajach na świecie.

Wysyłając do nas swoje cv prosimy o zamieszczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1a Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.”