kandydatów

Etat Promotor Marki

Firma: Melle Sp. z o.o. miejsce pracy: Wieliczka

Stale rozwijamy się, dając z siebie to co najlepsze: wiedzę, pasję i zdolność do zaspokajania oczekiwań naszych Klientów. Dzięki temu nasza firma, na przestrzeni 28 lat, stała się liderem wśród producentów chemii samochodowej, a marka K2 podbija serca miłośników motoryzacji.

Wejdź na www.k2.com.pl i poznaj nas bliżej, a następnie zaaplikuj na stanowisko:

Promotor Marki
Miejsce pracy: Wieliczka

Do naszego zespołu poszukujemy osób z pierwiastkiem przedsiębiorczości.

Co jest do wzięcia?
  • Tryb działania: biurowy- praca zdalna (80%) i w terenie (20%);
  • Praca w stałych godzinach: 8.00-16.00 (biuro);
  • Współpraca w modelu B2B;
  • Wynagrodzenie w przedziale 4000zł – 11 900zł netto + VAT, w zależności od wyników;
  • Nowoczesne narzędzia pracy (CRM, raporty sprzedażowe, materiały marketingowe);
  • Współudział w tworzeniu nowatorskiego projektu sprzedażowego;
  • Możliwość awansu;
  • Materiały szkoleniowe;
  • Praca w profesjonalnym i sympatycznym zespole.
Jakie zadania będą na Ciebie czekać?
  • Aktywne pozyskiwanie klienta oraz sprzedaż produktów firmy w wyznaczonym rejonie (zasięg woj. małopolskie oraz lubelskie);
  • Realizacja powierzonych planów sprzedażowych;
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowej i serdecznej relacji z Klientami;
  • Aktywny udział w zapewnieniu najwyższych standardów obsługi;
  • Współpraca z partnerami biznesowymi oraz działami wewnętrznymi firmy.
Czego oczekujemy?
  • WARUNEK KONIECZNY! Posiadanie wiedzy produktowej z branży motoryzacyjnej (chemii i kosmetyki samochodowej);
  • Umiejętności prowadzenia rozmów handlowych lub gotowość do nauczenia się technik sprzedażowych;
  • Nastawienia na osiąganie celów;
  • Przedsiębiorczości, w tym gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej;
  • Komunikatywności, pozytywnego nastawienia do ludzi;
  • Samodzielności i dynamizmu w działaniu;
  • Prawa jazdy kat. B;

Jeśli nie masz doświadczenia, ale pasjonujesz się motoryzacją i posiadasz duże nakłady pozytywnej energii, a rozmowy nie sprawiają Ci problemów, również zapraszamy do przesłania CV.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Melle Sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celach rekrutacji na stanowisko Promotor Marki. Wiem, że wyrażenie zgody jest dobrowolne i każdemu przysługuje prawo do jej cofnięcia, jednocześnie potwierdzam, iż zapoznałem/zapoznałam się z treścią klauzuli informacyjnej zawartej w treści ogłoszenia.

Klauzula informacyjna:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Melle Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim (63-400) , Stary Staw 9
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udziału w procesie rekrutacji na podstawie wyrażonej zgody zgodnie z art. 6 ust 1 pkt a. Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych („RODO”)
3) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie firma Melle Sp. z o.o., pracownicy administratora oraz podmioty współpracujące z administratorem którym dane powierzane są na podstawie umowy powierzenia przetwarzania danych;
4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres roku od daty zakończenia procesu rekrutacji na wybrane stanowisko;
5) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu;
6) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
7) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do celów opisanych w punkcie 2;
8) w sprawach dotyczących ochrony danych osobowych można skontaktować się z firmą Melle Sp. z o.o. pod numerem telefonu: 62 737 88 30.