kandydatów

Etat Optometrysta

Firma: Ziko Optyk z o.o.. miejsce pracy: Kraków

ZIKO od 2005 roku dba o zdrowie i dobro Pacjentów- dzięki temu cieszymy się ich zaufaniem.
ZIKO to rozpoznawalna marka – gwarant profesjonalizmu i troski o Pacjenta.

W związku z planowanym rozwojem sieci salonów optycznych poszukujemy kandydatów na
stanowisko:
Optometrysta
Miejsce pracy: Kraków
Obowiązki:
  • wykonywanie badań wzroku pod dobór okularów i soczewek kontaktowych
  • szkolenie aplikacji soczewek kontaktowych
  • doradzanie odpowiedniej korekcji dostosowanej do potrzeb i oczekiwań pacjenta
  • stosowanie standardów obsługi klienta zgodnie z wymogami firmy
Wymagania:
  • Doświadczenie w wykonywaniu badań diagnostycznych
  • Doświadczenie w badaniu i aplikacji soczewek kontaktowych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym kontakt z pacjentem
  • Posiadanie numeru optometrysty będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atmosfera oparta na współpracy
  • Premia za polecanie przyjaciół
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ziko Optyk z o.o., ul. Kamieńskiego 51, 30-644Kraków. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w związku z ubieganiem się o zatrudnienie.Podanie danych osobowych jest niezbędne, a ich przetwarzanie odbywa się na podstawie przepisówprawa, w szczególności ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Podanie dodatkowych danychosobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Przysługuje Pani/Panu odwołaniezgody na przetwarzanie danych w każdym czasie. Niepodanie danych osobowych uniemożliwiaPani/Panu dalsze ubieganie się o zatrudnienie. Pani/Pana dane osobowe zostaną powierzone SocratesTime Sp. z o.o. prowadzącej obsługę kadrowo-personalną w imieniu administratora danych. Pani/Panadane osobowe będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy od daty złożenia dokumentów aplikacyjnych.Po tym okresie Pani/Pana dane zostaną usunięte. W celu wycofania zgody przed upływem tego okresu iusunięcia danych prosimy o przesłanie informacji o wycofaniu zgody naadres: rekrutacja@ziko.pl. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania,a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Panadanych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami ochrony danych. Administrator danychpowołał Inspektora Ochrony Danych w celu nadzorowania przestrzegania przepisów ochrony danych.W celu kontaktu z nim udostępnia się adres e-mail: daneosobowe@ziko.pl.