kandydatów

Etat Młodszy Specjalista Działu Ubezpieczeń

Firma: Sobiesław Zasada Automotive Spółka z ograniczona odpowiedzialnoscia Sp. j. miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 7461576, z dnia 2022-08-30

Młodszy Specjalista Działu Ubezpieczeń

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Praca z bazą klientów Sobiesław Zasada Automotive: przygotowywanie raportów z systemu DMS dotyczących klientów serwisowych, kontakt z klientem, ofertowanie i zawieranie polis
  • Odznaczanie aktywności w systemie CRM
  • Przygotowywanie miesięcznego raportu z zawartych polis
  • Wsparcie Specjalisty ds. Ubezpieczeń
  • Uzupełnianie w systemie DMS informacji o zawartych polisach
  • Praca z systemem ePos
  • Przygotowywanie ofert i wycen dla klientów pod opieką Specjalisty ds. Ubezpieczeń
  • Prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji
  • Prace biurowe i inne zlecone przez Kierownika Działu Ubezpieczeń

Wymagania

  • Wykształcenia minimum średniego
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Nastawienia na realizację założonych celów
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomości programów pakietu MS Office
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów, pracy w zespole, doskonałej organizacji pracy, elastyczności w działaniu, rzetelności i odpowiedzialności
  • Mile widziane posiadanie uprawnień KNF
  • Czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę
  • System szkoleń, programy rozwojowe, dostęp do platformy e-learningowej (j. angielski i j. niemiecki)
  • Program Rekomendacji Pracowników
  • Spotkania okolicznościowe oraz integracyjne
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • Karta MultiSport
  • Konkursy pracownicze, upominki okolicznościowe, nagrody jubileuszowe
  • Niezbędne oraz dodatkowe narzędzia pracy
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

Pozostałe oferty pracy w firmie Sobiesław Zasada Automotive Spółka z ograniczona odpowiedzialnoscia Sp. j.
Etat Doradca Serwisowy w firmie: Sobiesław Zasada Automotive Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. j. miejsce pracy: Kraków 19-11-2021
Etat Mechanik Samochodowy w firmie: Sobiesław Zasada Automotive Spółka z ograniczona odpowiedzialnoscia Sp. j. miejsce pracy: Kraków 09-11-2021
Etat Asystent Klienta w firmie: Sobiesław Zasada Automotive Spółka z ograniczona odpowiedzialnoscia Sp. j. miejsce pracy: Kraków 09-11-2021
Etat Asystent Działu Handlowego w firmie: Sobiesław Zasada Automotive Spółka z ograniczona odpowiedzialnoscia Sp. j. miejsce pracy: Kraków 19-10-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 30-08-2022
Wyświetleń: 125