kandydatów

Etat Inżynier budowy / mechanik

Firma: AB INDUSTRY S.A. miejsce pracy: Trzebinia

Ogłoszenie numer: 7449222, z dnia 2022-08-26

Firma AB Industry specjalizuje się w Uczciwym, Profesjonalnym i Terminowym prowadzeniu inwestycji przemysłowych. Projektujemy, wdrażamy i uruchamiany linie produkcyjne.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Inżynier budowy / mechanik

Miejsce pracy: Trzebinia

Opis stanowiska

  • Prowadzenie, nadzorowanie oraz koordynowanie prac budowlanych zgodnie z procedurami oraz obowiązującym prawem,
  • Szeroko rozumiane wsparcie procesu realizacyjnego projektów budowlano-montażowych, w zakresie konstrukcji stalowych, urządzeń technologicznych, kanałów, zbiorników, rurociągów technologicznych,
  • Analiza, weryfikacja oraz wyjaśnienia rozwiązań dokumentacyjnych,
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z Inwestorem,
  • Zlecanie robót podwykonawcom,
  • Wykonywanie robót budowlanych zgodnie z przyjętym budżetem,
  • Prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie,
  • Raportowanie postępów prac na prowadzonym kontrakcie,
  • Współpraca z kontrahentami,
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników,
  • Przestrzeganie zasad BHP na placu budowy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – kierunek budownictwo, inżynieria mechaniczna lub inżynieria sanitarna/środowiska,
  • Doświadczenie na budowie: minimum rok,
  • Znajomość programów komputerowych klasy CAD oraz pakietu MS Office,
  • Praktyczna znajomość prawa budowlanego, prawa pracy i przepisów BHP,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielności,
  • Dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm,
  • Możliwość zdobycia praktyki do uprawnień budowlanych.