kandydatów

Etat Brand Manager

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 7448004, z dnia 2022-08-26

Klient portalu Praca.pl

Nasz Klient to lider branży sportowej, który od lat łączy pasję do sportu ze sprzedażą odzieży i butów sportowych topowych światowych marek.

W związku z rozwojem sieci sklepów internetowych poszukuje doświadczoną osobę na stanowisko:

Brand Manager

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • współtworzenie strategii i zarządzanie kampaniami marketingowymi
  • budowanie wiarygodności i świadomości marki
  • realizacja bieżących działań wynikających z umów i innych zobowiązań z partnerami zewnętrznymi
  • dbanie o spójny wizerunek marki we wszystkich kanałach komunikacji (spójność wizualna, tone of voice, etc.).
  • analizowanie kampanii marketingowych i tworzenie raportów
  • monitoring konkurencji pośredniej i bezpośredniej – cykliczne raporty, wnioskowanie.
  • planowanie akcji CSR i kampanii niestandardowych,
  • utrzymywanie relacji z kluczowymi partnerami
  • koordynacja działań omnichannelowych
  • rozwijanie działań PR.
  • nadzór nad pracą kilkuosobowego zespołu

Wymagania

  • minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w pracy przy produktach sportowych
  • znajomość i zrozumienie trendów na rynku
  • kompetencje analityczne
  • myślenie strategiczne
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • pasja do marketingu
  • znajomość MS Office w stopniu bardzo dobrym
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji przy ciekawych projektach w zgranym zespole specjalistów w swojej dziedzinie
  • dużą swobodę w podejmowaniu decyzji
  • możliwość pracy zdalnej w elastycznych godzinach
  • dogodną formę współpracy: umowa o pracę / B2B
  • work-life balance – nie oczekujemy „pracy po godzinach”
  • dostęp do benefitów i atrakcyjne zniżki na zakup obuwia i odzieży sportowej