kandydatów

Etat Płatna Praktyka - Asystentka / Asystent ds. Szkoleń

Firma: Nowy Styl miejsce pracy: Kraków

Płatna Praktyka - Asystentka / Asystent ds. Szkoleń
Miejsce pracy: Kraków
Numer referencyjny: PR/07/22
Twój zakres obowiązków:
  • administracyjna obsługa procesów szkoleniowych (prowadzenie zapisów; przygotowanie materiałów szkoleniowych; kontakt z uczestnikami)
  • opracowywanie raportów szkoleniowych
  • prowadzenie statystyk i dokumentacji
  • obsługa wewnętrznej platformy e-learningowej
  • nagrywanie i montaż filmów szkoleniowych i handlowych
  • przygotowywanie newsletterów
  • współpraca z prowadzącymi szkolenia
Nasze wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego
  • komunikatywna znajomość języka francuskiego będzie dużym atutem
  • interesuje Cię nabycie umiejętności związanych z tworzeniem i prowadzeniem szkoleń stacjonarnych oraz on-line
  • jesteś osobą otwartą, komunikatywną i łatwo budujesz relacje interpersonalne
  • posługiwanie się pakietem MS Office nie sprawia Ci trudności
Oferujemy:
  • praktykę płatną, trwającą minimum 6 miesięcy
  • elastyczny czas praktyk – minimum 20 godzin tygodniowo z możliwością negocjacji na czas sesji
  • poznanie zasad pracy w międzynarodowej firmie
  • zdobycie doświadczenia w tworzeniu i prowadzeniu szkoleń
  • nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty
  • pozyskanie wiedzy na temat trendów biurowych oraz designu w przestrzeni publicznej
  • indywidualną ocenę Twojej praktyki/stażu wraz z certyfikatem ukończenia
  • pyszną kawę codziennie i o każdej porze dnia
Benefity:
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.

Zapraszamy na naszą stronę internetową

www.NowyStyl.com

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna w formularzu aplikacyjnym.