kandydatów

Etat Specjalista ds. Rekrutacji

Firma: ISS Facility Services Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

People make places
Specjalista ds. Rekrutacji

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2 000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Zakres obowiązków:
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów na terenie Polski
  • Realizacja procesów rekrutacyjnych w terenie oraz stacjonarnie w biurze
  • Samodzielne prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
  • Kreatywne podejście do odkrywania nowych źródeł pozyskiwania pracowników
  • Prowadzenie aktywnego marketingu rekrutacyjnego na terenie Polski: współpraca z lokalnymi urzędami, biurami karier, akcje ulotkowe itp.
  • Wsparcie kadry menedżerskiej w obszarze rekrutacji
  • Bieżące raportowanie realizowanych działań
Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • Doświadczenie w rekrutacjach masowych, pozyskiwaniu pracowników fizycznych
  • Doświadczenie we współpracy z agencjami zatrudnienia – mile widziane
  • Komunikatywna znajomość język angielskiego – mile widziana
  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację potrzeb klientów wewnętrznych
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pozytywną atmosferę i współpracę w zgranym zespole uśmiechniętych ludzi
  • Samodzielność i decyzyjność w prowadzonych działaniach
  • Samochód służbowy do dyspozycji na czas wyjazdów
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon