kandydatów

Etat Concierge

Firma: Cracovia Investment Sp. zo.o. miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 7433775, z dnia 2022-08-23

Cracovia Investment Sp. zo.o.

Concierge

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • obsługą concierge
  • bieżącą koordynacją i realizacją zleceń złożonych przez Klientów
  • dbaniem o poziom realizowanych usług
  • budowaniem pozytywnych relacji z Klientami
  • wdrażaniem strategii firmy
  • tworzeniem i przestrzeganiem standardów i procedur firmy
  • przygotowaniem raportów dla przełożonych
  • wspieraniem pracy biura przełożonych

Wymagania

  • wykształcenia min. średniego, preferowane kierunki: hotelarstwo, turystyka, logistyka, zarządzanie
  • doświadczenia (bądź motywacji do jego zdobycia) w zakresie realizacji projektów, zarządzania zespołem
  • znajomość języka angielskiego
  • wysokich umiejętności komunikacyjnych oraz umiejętności rozwijania sieci kontaktów
  • kreatywności oraz ukierunkowania na skuteczne poszukiwanie rozwiązań
  • zainteresowania ogólnie pojętym rynkiem dóbr luksusowych
  • wysokiej kultury osobistej i dbałości o profesjonalną aparycję
  • aktywne prawo jazdy kat. B będzie atutem
  • doświadczenie w branży hotelarskiej będzie dodatkowym atutem
  • mile widziani studenci / lub absolwenci uczelni wyższych

Oferujemy

  • samodzielną, pełną wyzwań pracę
  • możliwość rozwoju w strukturze firmy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia przygotowujące do objęcia stanowiska oraz rozwijające umiejętności