kandydatów

Etat Asystent biurowy

Firma: Ista Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

ista Polska jest częścią międzynarodowej firmy ista International, będącej jednym ze światowych liderów w zakresie rozliczania indywidualnych kosztów ciepła, wody oraz innych mediów. Pomagamy zarówno zarządcom, jak i mieszkańcom w racjonalnym gospodarowaniu energią cieplną i wodą. Działamy w 24 krajach, zatrudniając ponad 5000 pracowników. W Polsce posiadamy 10 oddziałów.

Obecnie do naszego oddziału w Krakowie poszukujemy osób – najchętniej studentów lub absolwentów - do pracy w charakterze:

Asystent biurowy
Miejsce pracy: Kraków
Zadania:
  • Skanowanie i wprowadzanie do systemu dokumentów
  • Telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientem
  • Wsparcie w procesie podwyżkowym oraz windykacji należności
  • Współpraca wewnętrzna z innymi działami firmy
  • Bieżące wsparcie działań Zespołu Obsługi Umów
Wymagania:
  • Samodzielność, dokładność i skrupulatność w działaniu
  • Pozytywne nastawienie i chęć do nauki
  • Umiejętność pracy z dokumentami i danymi
  • Umiejętność współpracy
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office ( Excel, Word)
  • Dyspozycyjność w ciągu tygodnia ok. 40 godz.
  • Preferowany status studenta
Oferujemy:
  • Elastyczny czas pracy w ramach umowy zlecenia wg stawki godzinowej,
  • Możliwość rozwoju i przedłużenia współpracy w ramach stałego etatu.
Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest ista Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, al. 29 Listopada 155c. Państwa dane osobowe wykorzystane zostaną w celu przeprowadzenia rekrutacji przez spółkę. Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania/aktualizowania.
Aplikując na nasze ogłoszenie, jednocześnie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez ista Polska Sp. z o.o., swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym.