kandydatów

Etat Asystent ds. Nieruchomości i Inwestycji

Firma: Joymile Tomasz Kraus miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 7376154, z dnia 2022-08-07

Joymile Tomasz Kraus

Inwestycje w zakresie nieruchomości, budowa, najem, urządzanie

Asystent ds. Nieruchomości i Inwestycji

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Koordynacja ekip podwykonawców w zakresie urządzenia mieszkań
  • Koordynacja pracy architekta w zakresie urządzenia mieszkań
  • Koordynacja ekip podwykonawców w zakresie budowy domu jednorodzinnego
  • Zbieranie, analiza ofert podwykonawców na rynku nieruchomości
  • Przygotowywanie umów z podwykonawcami
  • Wsparcie zarządzania procesem budowy domu jednorodzinnego
  • Pozyskiwanie telefoniczne, i w terenie informacji nt. wskazanych ofert nieruchomości/działek
  • Analiza ofert nieruchomości
  • Bieżąca obsługa najmu
  • Uczestnictwo w spotkaniach koordynacyjnych na budowie
  • Załatwianie spraw w urzędach, u przedstawicieli mediów dot. nieruchomości
  • Załatwianie zleconych spraw bieżących
  • Zarządzanie dokumentacją

Wymagania

  • Znajomość Microsoft Excel lub Google Sheets
  • Prawo jazdy kat. B
  • Własny samochód będzie dużym atutem
  • Własny laptop będzie atutem
  • Dostępność minimum w zakresie 1/3 etatu, minimum 10 godzin w każdym tygodniu
  • Doświadczenie w branży nieruchomości będzie atutem
  • Ukończone lub trwające studia w branży związanej z budownictwem, geodezją, lub ekonomią będą atutem
  • Kompetencje analityczne lub ścisły umysł będą atutem
  • Samodzielność, odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Pracę w elastycznych godzinach, sam kształtujesz swój harmonogram
  • Rozliczenie godzinowe, 30 zł netto na godzinę, do negocjacji w przypadku sporych kompetencji lub doświadczenia
  • Pracę w wymiarze minimum 40 godzin w miesiącu
  • Możliwość nauczenia się procesu inwestycyjnego w branży nieruchomości
  • Elastyczność w wyborze formy zatrudnienia (B2B, umowa zlecenie)
  • Przeważnie praca zdalna, i w terenie
  • Możliwość łączenia tej pracy ze studiami, lub inną pracą
  • Zwrot kosztów podróży, i dojazdu do nieruchomości
  • Telefon służbowy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 07-08-2022
Wyświetleń: 170