kandydatów

Etat HR Advisor SSC (obsługa Polski)

Firma: Sales HR - Recruitment Agency miejsce pracy: Kraków

Naszym klientem jest globalna korporacja, jedna ze stu największych firm na świecie.
Szukamy osób na stanowisko:

HR Advisor SSC (obsługa Polski)
Miejsce pracy: Kraków
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • udzielanie wskazówek i porad w obszarze HR takich jak: zarządzanie nieobecnościami, urlopami, kwestiami przejść na emeryturę, świadczeń, programów oszczędnościowych, benefitów, ubezpieczeń
  • diagnoza przychodzącego wniosku od managera/pracownika i dążenie do jego pozytywnego zamknięcia
  • współpraca z ekspertami w zakresie HR w określonym obszarze (wynagrodzenia/płace/świadczenia)
  • wsparcie managerów/kierowników w zakres zwiększenia produktywności czy efektywności zespołów, udzielanie praktycznych wskazówek w kwestiach związanych z polityką HR
  • nawiązywanie relacji z innymi działamy w celu pełnego wsparcia rozwiązania danych wyzwań
POSZUKIWANE KOMPETENCJE:
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zakresie wsparcia biznesu w obszarze HR (stanowisko HRBP np) lub podobne - na obszarze Polski
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • głęboka świadomość nt. tego, jak HR wspiera biznes
  • umiejętność prowadzenia skutecznych rozmów
  • dobre umiejętności analityczne
  • znajomość lokalnych (Polskich) polityk oraz procesów
OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe - otwartość na oczekiwania
  • hybrydowy model pracy (2-3 dni biuro) w komfortowo urządzonych wnętrzach z dogodnym dojazdem
  • pakiet benefitów - bardzo obszerny : opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, miejsca parkingowe, prezenty świąteczne, etc
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dodatkowe budżety na specjalistyczne szkolenia z zakresu HR
  • bardzo duże możliwości rozwoju w jednej z największych firm świata

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.