kandydatów

Etat Kucharz

Firma: Unirest Hotele Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 7357545, z dnia 2022-08-04

Unirest Hotele Sp. z o.o.

DoubleTree by Hilton / Hampton by Hilton

Kucharz

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Przygotowanie dań w Kuchni Restauracji zgodnie z procedurami
  • Dbanie o najwyższą jakość serwisu oraz zadowolenie Gości
  • Dbanie o wysoką jakość kontaktów z obsługą sali
  • Realizowanie poleceń Szefa Kuchni
  • Znajomość procedur i standardów

Wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku kucharz w restauracji i/lub hotelu
  • Wysokie standardy pracy, nastawienie na jakość
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Motywacja do pracy i rozwoju
  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Mile widziane

  • Kompetencje lidera
  • Doświadczenie w pracy w hotelu
  • Doświadczenie w pracy bankietowej

Oferujemy

  • Wyjątkową atmosferę pracy w prestiżowym 3* lub 4* hotelu marki Hilton w Krakowie
  • (Hampton by Hilton Kraków lub DoubleTree by Hilton Kraków)
  • Wsparcie kierownictwa oraz rozwój
  • Możliwość budowania ścieżki kariery w dynamicznie rozwijającej się sieci hotelarskiej
  • Prywatna opieka medyczna
  • Zniżki w hotelach Hilton na całym świecie
  • System wynagrodzeń: stała podstawa + premia za wyniki

Benefity

  • Elastyczny czas pracy

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi