kandydatów

Etat Kierowca - Operator Pompy do Betonu

Firma: CEMEX Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Kierowca - Operator Pompy do Betonu

Współpraca na podstawie umowy o pracę.

Obszar działania: Kraków, Myślenice

Główne zadania:
  • Przepompowywanie betonu towarowego;
  • Bieżące utrzymanie powierzonego pojazdu w sprawności;
  • Inne zadanie powierzone w trakcie realizacji zleceń;
Wymagania formalne:
  • Mile widziane zasadnicze wykształcenie mechaniczne (bądź też inne średnie wykształcenie techniczne);
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora pompy do betonu;
  • Posiadanie uprawnień operatora pompy do betonu wydanych przez Instytut Budownictwa i Górnictwa Skalnego;
  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kategorii C;
  • Gotowość do uzupełnienia powyższych kwalifikacji (koszt szkoleń ponosi pracodawca);
  • Dyspozycyjność;
Co możesz zyskać pracując w CEMEX?
  • Pracę w stabilnej firmie;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju i zdobywania doświadczenia;
  • Wynagrodzenie składające się na: wynagrodzenie zasadnicze i premię produkcyjną;
  • Rozbudowany pakiet benefitów m.in.:
    • prywatna opieka medyczna LuxMed dla Ciebie i Twojej rodziny;
    • karty sportowe Fit Profit i możliwość uczestnictwa w Pracowniczych Klubach Sportowych;
    • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny;
    • Dostęp do platformy My Benefit, która co roku zasilana jest środkami pieniężnymi przez Pracodawcę i na której możesz robić zakupy w preferencyjnych cenach;
    • Dodatkowy dzień wolny z okazji Barbórki;
    • Jeżeli jesteś Rodzicem umożliwiamy pracę w elastycznym czasie pracy a także gwarantujemy dodatkowy dzień wolny ekstra w celu sprawowania opieki nad pociechą. Dla świeżo upieczonych Rodziców finansujemy wyprawkę tzw. „becikowe”.
    • Dofinansowanie do okularów;
    • Możliwość korzystania z auta służbowego do celów prywatnych;
    • Programy szkoleniowe realizowane online i stacjonarnie;
    • Atrakcyjny system nagród- nagrody jubileuszowe, nagrody za osiągnięcia półrocza, nagrody roku.
  • W trudnej sytuacji życiowej, finansowej- pomoc w postaci zapomogi finansowej.
  • Możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia od liderów z branży;
  • Pracę w zespole, gdzie liczy się wzajemny szacunek i dobra atmosfera;
  • Pracę w miejscu dbającym o bezpieczeństwo i zdrowie każdego pracownika - BHP to nasz priorytet !.