kandydatów

Etat Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej

Firma: Poczta Polska S.A. miejsce pracy: Kraków

Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: 153/2022

Miejsce pracy: Kraków, ul. Półłanki, ul. Prokocimska, ul. Składowa

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony, 1 etat.

Twoje zadania:
  • ochrona obiektów, obszarów i urządzeń powierzonych do ochrony,
  • kontrola ruchu osobowo-materiałowego i pojazdów na terenie chronionego obiektu,
  • podejmowanie interwencji w związku z zaistniałymi zagrożeniami.
Dołącz do nas, jeśli:
  • posiadasz wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej,
  • jesteś osobą odpowiedzialną, spostrzegawczą, dyspozycyjną,
  • jesteś osobą gotową do pracy w systemie zmianowym (również w nocy)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
U nas zyskasz:
  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.
Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!