kandydatów

Etat Terapeuta TMS

Firma: Centrum Medyczne Magwise miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 7335945, z dnia 2022-07-28

Centrum Medyczne Magwise

Centrum Medyczne MagWise jest prywatną placówką medyczną specjalizującą się w obszarze zdrowia psychicznego oraz pionierem w Polsce w zakresie stosowania nowoczesnej metody terapii TMS.

Terapeuta TMS

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy do naszej pracowni w Krakowie osoby do prowadzenia sesji stymulacji magnetycznej (TMS).

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie profesjonalnej obsługi pacjentów w pracowni poprzez:

  • Samodzielne prowadzenie sesji przezczaszkowej stymulacji magnetycznej (terapia TMS).
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z uczestnikami terapii.
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej i statystycznej terapii TMS.
  • Wykonywanie czynności rejestracyjnych (rejestrowanie wizyt, fiskalizacja płatności, zarządzanie centralą telefoniczną oraz korespondencją elektroniczną przychodzącą i wychodzącą).

Wymagania

  • Zależy nam na osobie mającej wykształcenie i/lub doświadczenie medyczne (elektroradiologiczne, fizjoterapeutyczne, pielęgniarskie, lekarskie).
  • Chętnie poznamy osoby w trakcie studiów na w/w kierunkach.
  • Oczekujemy dyspozycyjności od poniedziałku do piątku po ok 5-6h dziennie z możliwością rozszerzenia wymiaru czasu pracy w przyszłości do 8h dziennie.
  • Cenimy dobrą organizację pracy, samodzielność, skrupulatność, komunikatywność, zaangażowanie, entuzjazm w poznawaniu innowacyjnej metody leczenia oraz umiejętności interpersonalne w bezpośredniej pracy z klientem zewnętrznym.

Oferujemy

Oferujemy współpracę w niepełnym wymiarze czasu w oparciu o kontrakt lub umowę zlecenia.

Dodatkowo zapewniamy wewnętrzne szkolenie wprowadzające z metody TMS wraz z późniejszym wsparciem merytorycznym oraz akredytowane szkolenie zewnętrzne w toku współpracy.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 29-07-2022
Wyświetleń: 157