kandydatów

Etat Buyer

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Skawina

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko:

Buyer
Miejsce pracy: Skawina
Twój zakres obowiązków:
  • zakup materiałów z kategorii zakupów inwestycyjnych
  • poszukiwanie nowych dostawców oraz negocjowanie warunków handlowych i umów
  • zarządzanie kategorią zakupów i optymalizowanie grupy dostawców
  • monitorowanie rynku dostawców
  • prowadzenie i udział w projektach oszczędnościowych
  • współpraca z działami produkcyjnymi, transportu i finansowymi
  • przygotowywanie raportów i zestawień zakupowych
Nasze wymagania:
  • minimum 3 lata doświadczenia w zakupach inwestycyjnych w międzynarodowej firmie
  • wiedzę z zakresu zakupów inwestycyjnych i indirect
  • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • praktyczną znajomość pakietu MS Office, SAP
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole i samodzielność
  • umiejętność wywiązywania się z wyznaczonych terminów
  • nastawienie na osiągnięcie celu i wysoką motywację
To oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o zasięgu międzynarodowym
  • koleżeńską atmosferę w pracy
  • godziny nadliczbowe extra płatne 100%
  • nagrody kwartalne i nagrody jubileuszowe
  • system wyróżnień za pracę zgodnie z wartościami firmy
  • dodatki: kartę multisport, opiekę medyczną
  • kursy i szkolenia pozwalające podnosić kwalifikacje
  • pakiety socjalne