kandydatów

Etat Kosztorysant

Firma: GruntBudowa miejsce pracy: Skawina

W związku z dynamicznym rozwojem GruntBudowa działającej w branży budowlanej – roboty ziemne, o ogólnopolskim zasięgu, poszukuje nastawionych na rozwój i ambitnych kandydatów do pracy na stanowisku:

Kosztorysant
Miejsce pracy: Skawina

Zapraszamy do aplikacji w charakterze osoby na stanowisko Kosztorysant przy modelowaniu układów drogowych. Będziesz miał możliwość wykorzystywać w praktyce swoją wiedzę inżynierską, a jednocześnie wykonywać samodzielną i odpowiedzialną pracę w biurze firmy, z możliwością bezpośredniej współpracy z Kierownikami Projektu, Dyrektorami i Zarządem Spółki. Możliwość rozwoju w biurze i na budowach.

Opis stanowiska

Głównymi zadaniami osoby na tym stanowisku będzie:

  • Przygotowywanie kosztorysów robót budowlanych;
  • Modelowanie układów drogowych w programie Civil 3D
  • Wyszukiwanie korzystnych rozwiązań technologicznych i materiałowych;
  • Przedmiarowanie robót budowlanych – drogowych i ogólnobudowlanych
    z wykorzystaniem narzędzi AutoCAD i innych;
  • Współpraca z działami wewnętrznymi firmy.
Wymagania
  • Studia wyższe (specjalizacja w budownictwie drogowym / ogólnobudowlanym) lub ukończone technikum budowlane oraz student 4-5 roku
  • Mile widziana znajomość zasad kosztorysowania;
  • Mile widziana znajomość wykonywania robót ziemnych i drogowych / ogólnobudowlanych;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Umiejętność planowania i optymalizacji procesów;
  • Dobra znajomość branży budowlanej;
  • Biegła obsługa komputera (oprogramowanie MS Office);
  • Znajomość narzędzi Zuzia, Norma, AutoCAD Civil 3d;
  • Zamieszkanie lub gotowość do zamieszkania w Krakowie lub okolicach;
  • Mile widziane roczne doświadczenie w zakresie kosztorysowania;
  • Zaradność;
  • Zadaniowość;
  • Terminowość.
Oferujemy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia z możliwością rozwoju zawodowego;
  • Pracę w biurze w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt menadżerski;
  • Pracę w firmie z nowoczesnym systemem zarządzania i przyjazną kulturą organizacyjną;
  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji;
  • Indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego.