Etat Młodszy Koordynator/ Młodsza Koordynatorka ds. Fit - Out

Firma: Nowy Styl miejsce pracy: Kraków

Młodszy Koordynator/ Młodsza Koordynatorka ds. Fit - Out
Miejsce pracy: Kraków
Numer referencyjny: SF/06/22

NSG TM Sp. z o.o. wchodząca w skład firmy Nowy Styl w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje obecnie kandydatów do pracy na stanowisku: Młodszy Koordynator/ Młodsza Koordynatorka  ds. Fit - Out

Twój zakres obowiązków:
  • współtworzenie showroomów i stoisk targowych na terenie całej Europy (nie dotyczy tworzenia projektów architektonicznych)
  • wsparcie w zarządzaniu procesem przygotowania i realizacji projektu budowlanego w zakresie wykończenia wnętrz
  • nadzorowanie procesu realizacji na poszczególnych etapach na podstawie dokumentacji projektowej
  • nadzór nad jakością wykonywanych prac
  • przygotowywanie kosztorysów i rozliczenie finansowe prowadzonych inwestycji
  • koordynacja inwestycji budowlanych w Polsce i za granicą
  • współpraca z architektami i managerami projektów
  • współdziałanie z innymi działami i spółkami Nowego Stylu
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa
  • min. 2 lata doświadczenia w realizacji projektów budowlanych
  • w zakresie wykończenia wnętrz biurowych oraz Fitout
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność czytania i weryfikowania projektów architektoniczno – budowlanych
  • kreatywność, samodzielność, rzetelność oraz umiejętność pracy w międzynarodowym zespole
  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • biegle posługujesz się programami Autocad, Microsoft Office
Mile widziane:
  • znajomość języka niemieckiego
  • wiedza w zakresie zarządzania projektami
Oferujemy:
  • ciekawe i ambitne zadania, możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio
  • nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty
  • rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach
  • benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
  • pyszną kawę codziennie i o każdej porze dnia
Benefity:
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.

Zapraszamy na naszą stronę internetową

www.NowyStyl.com

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna w formularzu aplikacyjnym.