kandydatów

Etat Konsultant ds. Rozwiązań OnSite

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Skawina

ManpowerGroup to firma doradztwa personalnego, dostarczająca Innowacyjne rozwiązania dla rynku pracy na całym świecie z ponad 70-letnią historią. Jedną z naszych wartości są Ludzie. Sukces naszej firmy zawdzięczamy Pracownikom, których profesjonalizm i zaangażowanie codziennie umacniają naszą pozycję lidera. To dzięki nim ManpowerGroup w Polsce rozwija się tak prężnie. Jeżeli jesteś osobą zmotywowaną, zaangażowaną, lubisz wyzwania i cenisz zgrany zespół - Twoje miejsce jest wśród nas.

W związku z rozwojem naszej organizacji poszukujemy osoby na stanowisko:

Konsultant ds. Rozwiązań OnSite
Miejsce pracy: Skawina | Numer ref.: KRO/172/KMA

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • System premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Bogata oferta szkoleń wewnętrznych prowadzonych przez Dział Rozwoju ManpowerGroup
  • Opieka medyczna Medicover oraz dofinansowanie Karty MultiSport

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży HR, w szczególności zdobyte w agencji pracy tymczasowej
  • Sumienność i skrupulatność
  • Znajomość MS Excel w stopniu dobrym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Determinacja w dążeniu do celu oraz pozytywna postawa i proaktywność
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji
  • Gotowość do podjęcia samodzielnego i odpowiedzialnego stanowiska

Zadania:

  • Codzienna obsługa pracowników tymczasowych po stronie klienta
  • Rekrutacja nowych pracowników w zależności od zapotrzebowania
  • Bieżące prace administracyjne
  • Tworzenie raportów oraz zestawień dotyczących zatrudnienia
  • Bieżąca współpraca z klientem oraz utrzymywanie pozytywnych relacji

Pozostałe oferty pracy w firmie ManpowerGroup Sp. z o.o.
Etat Pracownik produkcji w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Kokotów 24-07-2022
Etat Pakowacz w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków 22-07-2022
Etat Pracownik montażu w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Niepołomice 15-07-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 20-07-2022
Wyświetleń: 130