kandydatów

Etat F&B Manager / Restaurant & Bar Manager

Firma: Unirest Hotele Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 7191480, z dnia 2022-07-08

F&B Manager / Restaurant & Bar Manager

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Nadzór nad funkcjonowaniem hotelowych śniadań, dwóch Restauracji, Baru oraz saloniku Executive Lounge
  • Ściśła współpraca z Dyrektorem ds. Gastronomii
  • Kreowanie odpowiedniej jakości serwisu oraz standardów w powierzonych obszarach
  • Egzekwowanie Brand standardów marki DoubleTree by Hilton oraz Hampton by Hilton w powierzonych obszarach
  • Rekrutowanie oraz szkolenie podległego personelu
  • Planowanie oraz rozliczanie czasu pracy
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji
  • Efektywne kreowanie wskaźników BC% oraz LC% w oparciu o założenia budżetowe
  • Optymalizacja kosztów w powierzonych obszarach
  • Podejmowanie działań mających na celu zwiększenie sprzedaży
  • Prowadzenie działań marketingowych we współpracy z Działem Marketingu
  • Analiza wyników podległych obszarów oraz podejmowanie działań mających na celu zwiększanie wyników
  • Raportowanie wyników pracy
  • Samodzielne zarządzanie powierzonymi obszarami

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym, kierowniczym stanowisku w Działach F&B w Hotelu (Restaurant Manager, F&B Manager)
  • Umiejętność dynamicznego i skutecznego rozwiązywania problemów oraz tworzenia procedur
  • Nastawienie na dostarczenie wyjątkowych doświadczeń Gościom, "zmysł hospitality"
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność budowania zespołów, skutecznego przywództwa, leadershipu oraz budowania "team spirit"
  • Wielozadaniowość, dynamiczne i samodzielne zarządzanie procesami
  • Nastawienie na skuteczne i w pełni samodzielne zarządzanie oraz realizowanie postawionych celów
  • Doświadczenie w obsłudze systemów hotelowych oraz gastronomicznych
  • Wysoka kultura osobista
  • Motywacja do pracy i rozwoju
  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Mile widziane

  • Doświadczenie w dużym hotelu sieciowym
  • Znajomość systemów Micros, Opera
  • Wyższe wykształcenie

Oferujemy

  • Wyjątkową atmosferę pracy w prestiżowym kompleksie 3* i 4* hoteli marki Hilton w Krakowie
  • Wsparcie kierownictwa oraz rozwój
  • Możliwość odbywania staży w innych działach hotelu oraz innych naszych hotelach
  • Możliwość budowania ścieżki kariery w dynamicznie rozwijającej się sieci hotelarskiej
  • Prywatna opieka medyczna
  • Zniżki w hotelach Hilton na całym świecie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program rekomendacji pracowników
  • program premiowy