kandydatów

Etat Elektroenergetyk

Firma: PGE Energia Ciepła S.A. miejsce pracy: Kraków

PGE Energia Ciepła S.A.z Grupy PGE

jest największym w Polsce producentem energii elektrycznej i ciepła, wytwarzanych w procesie wysokosprawnej kogeneracji. Jesteśmy liderem w branży ciepłowniczej w Polsce.

Gwarantujemy bezpieczne i stabilne warunki pracy. Inwestujemy w przyszłość: zarówno w nisko- i zeroemisyjne ciepłownictwo, jak i w ciągły rozwój pracowników.

Proponujemy atrakcyjną i przyszłościową ścieżkę kariery dla naszych pracowników.

Dołącz do naszego świata pełnego mocy i energii!

Rozpoczynamy rekrutację na stanowisko:

Elektroenergetyk
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: PGEEC/CEN/KH/12/2022

Twój zakres obowiązków:

  • Eksploatacja zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i przepisami urządzeń elektroenergetycznych takich jak: generatory, transformatory, rozdzielnie wysokiego, średniego i niskiego napięcia, rozdzielnie prądu stałego, akumulatornie, układy sterowania.
  • Uczestnictwo w realizacji testów oraz prób i pomiarów eksploatacyjnych urządzeń w elektrociepłowni.
  • Zbieranie i analiza danych z urządzeń pomiarowych i zabezpieczeń. Obsługa systemów pomiarowo-rozliczeniowych.
  • Diagnozowanie usterek i nieprawidłowości eksploatowanych urządzeń elektroenergetycznych.
  • Wykonywanie przełączeń w układzie elektrycznym wynikających z potrzeb eksploatacyjnych i remontowych.
  • Przygotowanie urządzeń do remontu oraz do uruchomienia po remoncie. Przygotowanie strefy pracy dla brygad remontowych.
  • Współpraca z zewnętrznymi odbiorcami energii podczas awarii i przełączeń.
  • Wykonywanie obchodów kontrolnych i pomiarów.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne o profilu elektrycznym.
  • Bardzo dobra współpraca w zespole.
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach nowych i nietypowych.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane:

  • Świadectwo kwalifikacyjne „E” grupa 1 i 2.
  • 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowiskach produkcyjnych.
  • Podstawowa znajomość Pakietu MS Office oraz programu SAP.
  • Znajomość Systemu poleceń na prace PNP, EWZD.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności poprzez m.in. udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i członków Twojej rodziny.
  • Bogaty system kafeteryjny ZFŚS.
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (np. grupowe ubezpieczenie na życie, korzystne warunki dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego).
  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.