kandydatów

Etat Ślusarz / Spawacz

Firma: Unihut S.A. miejsce pracy: Kraków

Firma UNIHUT S.A. posiadająca wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję na rynku, działająca w branży: mechanicznej (konstrukcje stalowe i obróbka), energetycznej i elektrycznej poszukuje pracownika na stanowisko:

Ślusarz / Spawacz
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Remont maszyn i urządzeń hutniczych i energetycznych
  • Remont budynków oraz instalacji technologicznych i energetycznych
  • Regeneracja części podzespołów oraz wykonywanie konstrukcji podzespołów
  • Demontaż oraz montaż armatury i urządzeń energetycznych
  • Spawanie konstrukcji stalowych
  • Obsługa szlifierek, wiertarek, elektronarzędzi oraz pozostałych urządzeń

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Jeżeli nie masz doświadczenia zawodowego- wszystkiego Cię nauczymy
  • Umiejętność organizacji własnej pracy
  • Zaangażowanie, samodzielność, dokładność

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premie produkcyjne
  • Bony świąteczne
  • Dofinansowanie do przedszkoli oraz wczasów pod gruszą
  • Ubezpieczenie na życie oraz opiekę medyczną