kandydatów

Etat Tokarz-Frezer

Firma: Unihut S.A. miejsce pracy: Kraków

Firma UNIHUT S.A. posiadająca wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję na rynku, działająca w branży: mechanicznej (konstrukcje stalowe i obróbka), energetycznej  i elektrycznej poszukuje pracownika na stanowisko:

Tokarz-Frezer
Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Obsługa maszyn obróbki skrawaniem konwencjonalnym
  • Obsługa maszyn obróbki skrawaniem CNC
  • Ustawianie i wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Obsługa przyrządzeń pomiarowych
  • Mile widziana umiejętność obsługi wytaczarki

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Wykształcenia średniego lub techniczne zawodowe
  • Znajomości rysunku technicznego i zagadnień obróbki metalu
  • Praktycznej znajomości narzędzi skrawaniem
  • Dobrej organizacji pracy oraz dbanie o stanowisko pracy i powierzony sprzęt
  • Samodzielności, rzetelności, dokładności, cierpliwości i odpowiedzialności

Co możemy Ci zaoferować ?

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Bony świąteczne
  • Dofinansowanie do przedszkoli oraz wczasów pod gruszą
  • Ubezpieczenie na życie oraz opiekę medyczną