kandydatów

Etat Manager projektów do firmy dekarskiej

Firma: EQUITAS.PL miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 7244598, z dnia 2022-07-06

EQUITAS.PL

EQUITAS.PL - to międzynarodowa firma budowlana, która pojawiła się na polskim rynku w 2017 roku. Jesteśmy jednym z liderów w budowie wielkopowierzchniowych dachów płaskich z membrany PVC. Firma jest członkiem stowarzyszenia DAFA, dynamicznie się rozwijamy. Zbudowaliśmy ponad 500 000 m2 dachów na największych obiektach w całej Polsce, takich jak dach kompleksu magazynowego PepsiCO, dach kompleksu magazynowego sieci LIDL. Nasze biuro i zespół znajdują się w Krakowie. Naszym celem jest być najlepszym w naszej branży, dlatego dynamiczny rozwój naszego zespołu jest zadaniem bezwarunkowym.

Manager projektów do firmy dekarskiej

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Poszukujemy Project Managera/Managerku do naszego zespołu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo będzie dodatkowym atutem);
  • Podobne doświadczenie nie mniej 3 lat;
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami;
  • Pewny użytkownik AutoCad (oprogramowanie CAD);
  • Pewny użytkownik MS Office, Google Sheets (tabele);
  • Język polski na poziomie B2;
  • Systematyczność;
  • Punktualność;
  • Komunikacja;
  • Niezależność.

Oferujemy

  • Wysokie zarobki;
  • Dobrze wyposażone miejsce pracy;
  • Wypłaty miesięczne i premie;
  • Płatny urlop i chorobowe;
  • Umowa o Pracę;
  • Praca w młodym zespole, który dąży do rozwoju;
  • Perspektywy zawodowe;
  • Ciekawe projekty i zadania, budujemy największe obiekty w Polsce.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 06-07-2022
Wyświetleń: 122