kandydatów

Etat Mechanik Warsztatu / Utrzymania ruchu

Firma: Pfluger Koperty Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 7238883, z dnia 2022-07-05

Jesteśmy wiodącym w Europie producentem kopert. Realizujemy zlecenia m.in. dla kampanii reklamowych, firm i instytucji finansowych.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Mechanik Warsztatu / Utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Diagnozowanie i naprawa usterek w maszynach produkcyjnych
  • Utrzymanie maszyn w dobrej kondycji technicznej
  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych ( w oparciu o ustalony harmonogram)
  • Prace w warsztacie, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania

  • Znajomość budowy maszyn i doświadczenie w ich naprawianiu
  • Wykształcenie techniczne
  • Dyspozycyjność do pracy na pełny etat w systemie 2-zmianowym ( 6:00 - 14:00 , 22:00 - 06:00 )
  • Przywiązywanie uwagi do jakości wykonywanej pracy, chęć do nauki, samodzielność

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP
  • znajomość automatyki
  • znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Okres próbny 3 miesiące
  • Konkurencyjne zarobki
  • Możliwość awansu na Operatora maszyn/Mechanika
  • Możliwość wieloletniego, stabilnego zatrudnienia
  • Szkolenie oraz opieka doświadczonego pracownika
  • Możliwość pracy w nadgodzinach (dodatkowo płatnych)
  • Prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę z możliwością dołączenia rodziny
  • Współfinansowanie karty Multisport
  • A także dodatkowe pieniądze na wakacje, święta i imprezy integracyjne
  • Parking samochodowy i rowerowy przed firmą
  • Praca w Krakowie: łatwy dojazd liniami 136, 194, 204, 293, 608 – przystanek Zawiła