kandydatów

Etat Biznesmen na telefon - serwis

Firma: JK LLC s. r. o. miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 7181643, z dnia 2022-06-28

JK LLC s. r. o.

Agencja marketingowa.

Biznesmen na telefon - serwis

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby, która potrafi efektywnie i przekonywująco komunikować się przez telefon z umiejętnością sprzedania usługi. Nie jesteśmy zainteresowani osobą z linii pasywnej jak na przykład call centrum, ale aktywnym sprzedawcą, który potrafi również udokumentować swoje wyniki.

Jest to praca tymczasowa (na umowę zlecenie) zgodnie z zasadami „brygad“ w przybliżeniu na 160 godzin, co stanowi 20 dni po 8 godzin i mniej, zależnie od klienta.

Wynagrodzenie podstawowe wynosi 3280 PLN + bonus za pozyskanego klienta 7 PLN.

Liczba kontaktów stanowi w przybliżeniu 5000, co oznacza że bonus może wzrosnąć nawet do 38 500 PLN.

Poszukujemy osoby, która jest urodzonym handlowcem i jest zainteresowana dodatkowym zatrudnieniem.

Pracę wykonuje się z domu i praca co dzień nie jest warunkiem koniecznym do spełnienia, trzeba tylko obdzwonić wszystkie kontakty w czasie do 1,5 miesiąca.

W razie satysfakcjonujących wyników, możliwość dalszej pracy przy podobnym projekcie.

Wymagania

  • Dusza handlowca
  • Zdolność przekonywania
  • Nierezygnowanie i wytrwałość

Oferujemy

Proszę dołączyć krótki list przewodni o sobie i o swoich doświadczeniach zawodowych.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 28-06-2022
Wyświetleń: 132