kandydatów

Etat Manager Działu PMO

Firma: PRO-TALENT MARCIN GRALEWSKI miejsce pracy: Kraków

PRO-Talent to butikowa agencja doradztwa personalnego, zajmująca się realizacją projektów rekrutacyjnych w obszarach sprzedaży i finansów oraz obszarach wymagających bardzo dużej specjalizacji.

Naszym Klientem jest wiodący operator, niekwestionowany lider na rynku usług radiofonicznych, telewizyjnych i telekomunikacyjnych. Nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się organizacja z wieloletnią tradycją, w której pozytywne środowisko pracy tworzą profesjonaliści pełni pasji, zorientowani na ciągły rozwój i otwarci na konstruktywną, stałą współpracę.

Obecnie poszukujemy skutecznego managera z doświadczeniem w zarządzaniu projektami i portfelem projektów ICT. Osoby rozumiejącej priorytety biznesowe, z silną motywacją dążenia do wyznaczonego celu i umiejętnością podejmowania właściwych decyzji, a przy tym świetnego lidera, który będzie potrafił zmotywować zespół.

Manager Działu PMO
Miejsce pracy: Kraków
Twój zakres obowiązków:
  • Zarządzanie kilkuosobowym działem
  • Koordynacja i zarządzanie projektami i portfelem projektów ICT
  • Rozwój systemów i aplikacji usługowych zgodnie ze strategią Spółki
  • Wytyczanie kierunków rozwoju systemów usługowych oraz określanie ich architektury
  • Definiowanie HLD/LLD w zakresie integracji systemów i realizacji usługi
  • Analiza biznesowa, funkcjonalna i systemowa
  • Dobór właściwych narzędzi i technologii
  • Bieżąca współpraca z interesariuszami z różnych obszarów organizacji
Nasze wymagania:
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami
  • Idealny kandydat posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami i portfelem projektów ICT
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Praktyczna znajomość technologii informatycznych i internetowych (system Linux, aplikacje internetowe, wirtualizacja, konteneryzacja)
  • Znajomość architektury systemów serwerowych, budowy sieci IP, technologii przetwarzania video oraz strumieniowania i dystrybucji contentu w sieciach IP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność analizy oraz dokumentowania wymagań biznesowych
  • Wysoka orientacja na klienta zewnętrznego i wewnętrznego
  • Zdolności komunikacyjne i kultura osobista
To oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B w stabilnym przedsiębiorstwie
  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia i rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem na rynku
  • Realny i bezpośredni wpływ na rozwój infrastruktury aplikacji
  • Pracę w profesjonalnym, nastawionym na współpracę zespole
  • Szeroką ofertę szkoleń
  • Wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem premiowania
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Bardzo rozbudowany pakiet benefitów
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość hybrydy i/lub rozwiązania home-office
Klikając w przycisk „Aplikuj”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Pro-Talent Marcin Gralewski z siedzibą w Warszawie (03-285) przy ul. Kondratowicza 18/26 (Pracodawca, Administrator danych) wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Pro-Talent Marcin Gralewski z siedzibą w Warszawie Twoich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach rekrutacyjnych, w celu udziału w bieżącym i przyszłych procesach rekrutacyjnych i selekcji pracowników.

Prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli w przesyłanych dokumentach:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pro-Talent Marcin Gralewski z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach rekrutacyjnych, w celu udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym i selekcji pracowników. Administratorem danych osobowych jest Pro-Talent Marcin Gralewski z siedzibą w Warszawie (03-285) przy ul. Kondratowicza 18/26. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: biuro@pro-talent.pl Jestem świadomy/a, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą polityką prywatności https://pro-talent.pl/kontakt/.