kandydatów

Etat Specjalista ds. Finansowych m/k

Firma: STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Na potrzeby Oddziału w Krakowie poszukujemy osób na stanowisko

Specjalista ds. Finansowych m/k
Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • dekretacja i księgowanie faktur VAT w systemie finansowo-księgowym AS400
  • kontrola pod względem formalno-prawnym i ilościowym dokumentów źródłowych będących podstawą dla faktur zakupowych i sprzedażowych
  • rozliczenia i monitoring należności / zobowiązań
  • sporządzanie analiz i raportów finansowych
  • rozliczenia z podwykonawcami, dostawcami i usługodawcami
  • przygotowywanie umów, zleceń i zamówień
  • dbałość o prawidłowy i terminowy obieg dokumentów zgodnie z wymogami Koncernu STRABAG SE
  • prowadzenie ewidencji faktur zakupu, potwierdzeń przelewów i innych danych księgowo-finansowych
  • uzyskiwanie od kontrahentów oświadczeń o dokonanej zapłacie
  • kontrola stanu środków trwałych
  • realizacja obowiązków wynikających z Ustawy Prawo Zamówień Publicznych w zakresie umów z Podwykonawcą

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, ekonomiczne będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności programu Excel
  • znajomość podstaw polskiego prawa podatkowego oraz zasad księgowości
  • preferowane przynajmniej roczne doświadczenie w dziale księgowości
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu pracy
  • umiejętność pracy zespołowej i pod presją czasu
  • dyspozycyjność , prawo jazdy kat. B

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.