Etat Specjalista ds. Technicznych z doświadczeniem przy remoncie pomp i armatury ciśnieniowej, wymiennikó

Firma: PRU MEGA-REM Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Przedsiębiorstwo Remontowo - Usługowe ”MEGA – REM” Sp. z o.o. – firma świadcząca usługi

remontowe oraz modernizacyjne dla przemysłu energetycznego poszukuje pracownika na

stanowisko:

Specjalista ds. Technicznych z doświadczeniem przy remoncie pomp i armatury ciśnieniowej, wymienników i zbiorników
Miejsce pracy: Kraków
Główne zadania na stanowisku:
  • Kompletowanie dokumentacji technicznej potrzebnej do realizacji umów,
  • Planowanie, organizowanie i nadzorowanie pracy powierzonej do realizacji,
  • Monitorowanie i nadzór nad prawidłowością specyfikacji technicznych,
  • Odpowiedzialność za terminowe i jakościowe wykonanie powierzonych zadań,
  • Branie udziału w przygotowywaniu i tworzeniu ofert oraz umów Spółki,
  • Współpraca z działem kosztorysowania i ofert.
 Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe – techniczne preferowane kierunki mechaniczne, energetyczne lub pokrewne,
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywanie zadań,
  • Umiejętność komunikowania się i współpracy z przedstawicielami Inwestora,
  • Dyspozycyjność pozwalająca na wyjazdy służbowe krótko i długoterminowe,
  • Umiejętności czytania dokumentacji projektowej,
  • Mile widziane inne pomocne uprawnienia i umiejętności (Świadectwo kwalifikacyjne).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
Zgodnie z  art.  13  ust.  1  i  2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego  i  Rady  (UE) 2016/679  z  27.04.2016  r.  w  sprawie ochrony osób fizycznych w  związku z  przetwarzaniem danych osobowych i  w  sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) – dalej RODO, niniejszym informuję, iż:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PRU MEGA-REM Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (ul. Ciepłownicza 1, 31-587 Kraków) telefon 12 644-51-19

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia niniejszego procesu rekrutacyjnego.

3) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania rekrutacji i w terminie 3 miesięcy po jej zakończeniu.

4) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia oraz prawo wniesienia sprzeciwu.

5) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.

6) Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji.

7) Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania.