kandydatów

Etat Handlowiec

Firma: CoBouw Polska Sp.zo.o. miejsce pracy: Kraków

Handlowiec

Rejon południowo – zachodni

Zakres obowiązków:
  • budowanie sieci sprzedażowej poprzez docieranie o nowych klientów
  • organizacja spotkań z klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów i nawiązywanie z nimi współpracy
  • przedstawianie oferty przedsiębiorstwa
  • promowanie usług i towarów firmy
  • prowadzenie wstępnych negocjacji dotyczących warunków współpracy
  • budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa
  • monitorowanie sytuacji w branży , w tym poczynań konkurencyjnych firm
  • bieżące pozyskiwanie informacji na temat rynku oraz potencjalnych kontrahentów, w tym analizowanie ich potrzeb i oczekiwań
  • tworzenie raportów i ofert o charakterze handlowym i sprzedażowym
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe – mile widziane budowlane lub techniczne
  • dobra znajomość programów Microsoft Office
  • łatwość nawiązywania kontaktów, zdolności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • kreowanie nowych pomysłów
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana
  • prawo jazdy kat.B
Oferujemy:
  • stabilną, interesującą i odpowiedzialną pracę międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju i zdobycie cennych doświadczeń zawodowych
  • umowę o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • opiekę zdrowotną, ubezpieczenia, karty MultiSport