kandydatów

Etat Przedstawiciel Medyczny / Koordynator sprzedaży

Firma: NutriPharma Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 7172490, z dnia 2022-06-20

NutriPharma Sp. z o.o.

Nutripharma to wyłączny dystrybutor w Polsce znanej na całym świecie marki Prodiet Medical Nutrition. W swojej ofercie posiadamy flagowe produkty tego producenta: EnergyZip 200 ml oraz linię produktów do sondy Trophic 1000 ml. Produkty Prodiet charakteryzują nowoczesne, bogate składy oparte o naturalne produkty, a także przystępność w stosowaniu. Bardzo wygodne i ekologiczne opakowania idealnie wpisują się w naszą misję promocji zdrowia i dobrego samopoczucia. Motyl obecny w logo Prodiet reprezentuje proces budowy oraz ciągłą ewolucję. Wraz z rozwojem marki, będziemy powiększać nasz asortyment o nowe, innowacyjne produkty.

Przedstawiciel Medyczny / Koordynator sprzedaży

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji ze środowiskiem medycznym i farmaceutycznym w zakresie żywienia klinicznego, głównie z lecznictwie zamkniętym (m.in. szpitale, hospicja, domy opieki społecznej, itd.)
  • promowanie produktów z portfolio firmy oraz edukacja środowiska medycznego
  • reprezentowanie firmy na powierzonym terenie i podczas kongresów
  • realizacja celów sprzedażowych oraz opieka nad Klientami
  • kreowanie wizerunku firmy na rynku medycznym
  • sporządzanie ofert, ofert przetargowych, raportów i analiz

Wymagania

  • wykształcenie wyższe medyczne lub pokrewne, mile widziane dietetyczne lub z zakresu żywienia klinicznego
  • wysoki poziom zaangażowania, motywacji i samodyscypliny
  • samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy
  • orientacja na cel i konsekwencja w działaniu
  • kreatywność, komunikatywność, operatywność i dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego
  • mile widziana znajomość lokalnego rynku medycznego
  • biegła obsługa komputera
  • prawo jazdy kat B

Dodatkowe atuty:

  • wiedza z zakresu zamówień publicznych
  • wiedza z zakresu dietetyki i żywienia
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B (wedle preferencjii)
  • wynagrodzenie podstawowe ustalane indywidualnie + prowizja od sprzedaży
  • współtworzenie sukcesu młodej rozwijającej się firmy z zakresu żywienia medycznego
  • dużą swobodę pracy i wpływ na kierunek rozwoju firmy
  • miłą rodzinną atmosferą
  • duże możliwości rozwoju
  • niezbędne narzędzia do pracy, w tym samochód służbowy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 20-06-2022
Wyświetleń: 122