kandydatów

Etat Pracownik montażu

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Niepołomice

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy kilkadziesiąt oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

W związku z rozwojem zakładu - lidera w branży na rynku małopolskim, produkującego pojazdy ciężarowe klasy ciężkiej dla klientów w całej Europie, powstają nowe miejsca pracy.

Pracownik montażu
Miejsce pracy: Niepołomice | Numer ref.: MAN/097/GAA

Oferujemy:

  • Umowę o pracę - zatrudnienie bezpośrednio przez firmę  - lidera na rynku małopolskim, laureat nagrody 'Przyjazne miejsce pracy
  • Szybki proces rekrutacji- jeden etap rekrutacji prowadzony przez agencje Manpower
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - nawet 6000 zł brutto miesięcznie
  • Zapewniamy bezpłatny transport pracownikom z okolicznych miejscowości: Tarnów, Brzesko, Bochnia, Kłaj, Wieliczka, Kokotów, Kraków (Bieńczyce, Czyżyny, Nowa Huta, Kurdwanów), Niepołomice, Kazimierza Wielka, Proszowice, Nowe Brzesko, Chobot, Wola Zabierzowska, Zabierzów Bocheński, Wola Batorska
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów: Karta MultiSport i Medicover prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe PZU, paczki świąteczne, wczasy pod gruszą, siłownia, możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień i wiele innych
  • Nagroda Kaizen - cenimy Twoje zaangażowanie
  • Pracę w miłej atmosferze (z badań satysfakcji wynika że 97% naszych pracowników jest zadowolonych z pracy w firmie)

Nasze oczekiwania:

  • Zdolności manualne
  • Umiejętność obsługi narzędzi i elektronarzędzi warsztatowych
  • Mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe, żurawie, suwnice, prawo jazdy kategorii C

Zadania:

  • Montaż podzespołów samochodowych
  • Obsługa narzędzi warsztatowych

Aplikuj zostawiając nam swój kontakt a oddzwonimy i umówimy się na spotkanie

Miejsce pracy: Niepołomice
Nr Ref.: MAN/097/PAS
Oferta dotyczy pracy stałej

Pozostałe oferty pracy w firmie ManpowerGroup Sp. z o.o.
Etat Pracownik produkcji w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Kokotów 24-07-2022
Etat Pakowacz w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków 22-07-2022
Etat Konsultant ds. Rozwiązań OnSite w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Skawina 20-07-2022
Etat Pracownik montażu w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Niepołomice 15-07-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 17-06-2022
Wyświetleń: 182