kandydatów

Etat Inżynier ds. Kontroli Jakości

Firma: STRABAG Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu !

Inżynier ds. Kontroli Jakości
Miejsce pracy: Kraków

Zadania

  • organizowanie, planowanie i nadzorowanie zadań na budowie,
  • bieżące monitorowanie stopnia zaawansowania robót,
  • koordynowanie pracy sił własnych i podwykonawców, zapewnienie efektywnego wykorzystania materiałów i sprzętu,
  • raportowanie postępu prac (raporty dzienne, tygodniowe, miesięczne, środowiskowe),
  • przygotowywanie zamówień na materiały zakontraktowane,
  • rozliczanie podwykonawców,
  • planowanie, dokumentowanie dostaw,
  • koordynowanie badań laboratoryjnych,
  • kompletowanie dokumentów jakościowych,
  • przygotowanie dokumentacji odbiorowej,
  • kompletowanie dokumentów do sprzedaży.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne - kierunek budownictwo (specjalizacja budownictwo mostowe będzie dodatkowym atutem),
  • biegła znajomość obsługi MS Office, AutoCad,
  • odpowiedzialność, umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.