Etat Pracownik administracyjny w Szkole Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu

Firma: Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum miejsce pracy: Kraków

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum jest spadkobiercą ponad 650-letniej tradycji w kształceniu wysokospecjalistycznych kadr medycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Jako część Uniwersytetu Jagiellońskiego, w październiku 2019 roku znalazł się na liście 10 uczelni badawczych, wyłonionych w konkursie „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” (priorytetowy Obszar Badawczy QLife. Jakość badań dla jakości życia).

Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum w Krakowie
poszukuje pracownika na
stanowisko:

Pracownik administracyjny w Szkole Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu
Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
  • obsługa procesu rekrutacyjnego do programów polsko- i anglojęzycznych w Szkole Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu,
  • obsługa administracyjna doktorantów polsko- i anglojęzycznych,
  • przygotowywanie raportów dotyczących doktorantów,
  • czynności administracyjne związane z prowadzeniem kształcenia w Szkole Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu.
  • pomoc przy pracach związanych z działalnością Szkoły Doktorskiej (konferencje, seminaria itp.),
  • obsługa administracyjna programu umiędzynarodowienia szkół doktorskich STER,
  • obsługa programów dedykowanych doktorantom Szkoły Doktorskiej, finansowanych ze środków Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA), Narodowego Centrum Nauki (NCN), Ministerstwa Nauki i Edukacji (np. Doktorat wdrożeniowy, PRELUDIUM BIS) – w zakresie dotyczącym obsługi doktorantów i kadry badawczo-dydaktycznej
  • współpraca międzynarodowa dotycząca wymiany doktorantów w ramach m.in. programów NAWA, UnaEuropa, programu strategicznego Inicjatywa Doskonałości Uczelnia Badawcza i innych,
  • przygotowywanie umów cywilno-prawnych lub porozumień dla nauczycieli prowadzących zajęcia w SD lub uczestniczących w spotkaniach.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (poziom C1),
  • biegła obsługa komputera oraz programów pakietu MS Office,
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy administracyjnej,
  • umiejętności interpersonalne – wysoka kultura osobista, budowanie pozytywnych relacji, efektywna komunikacja,
  • samodzielność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków, inicjatywa,
  • doskonała organizacja pracy oraz umiejętność działania pod presją czasu, ustalania priorytetów.
  • doświadczenie związane z zatrudnieniem w jednostce sektora finansów publicznych, zwłaszcza w publicznej szkole wyższej,
  • doświadczenie zawodowe związane z aplikowaniem i realizacją projektów badawczych lub edukacyjnych,
  • znajomość systemów SAP, USOS, Płatnik.
Oferujemy:
  • umowa o pracę,
  • wymiar czasu pracy - pełny etat,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. Karta Multisport),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, zdobycia doświadczenia.