kandydatów

Etat Controller Finansowy

Firma: Nowy Styl miejsce pracy: Kraków

Controller Finansowy
Miejsce pracy: Kraków
Numer referencyjny: CF/11/21
Twój zakres obowiązków:
  • przygotowywanie comiesięcznych zarządczych skonsolidowanych sprawozdań finansowych
  • sporządzanie zarządczych budżetów/forecastów skonsolidowanych sprawozdań finansowych oraz analiza ich realizacji wraz z wyjaśnieniem odchyleń
  • tworzenie analiz i raportów finansowych na potrzeby informacji zarządczej
  • analiza kosztów i ich alokacja zgodnie z polityką firmy
  • udział w ocenie efektywności projektów oszczędnościowych i inwestycyjnych
  • analiza kluczowych wskaźników finansowych i rekomendacje dalszych działań
  • doskonalenie narzędzi raportowania, modyfikacje i wdrażanie usprawnień mających na celu usprawnienie procesu decyzyjnego
  • współpraca z innymi działami w zakresie zbierania informacji
  • przygotowywanie prezentacji i raportów dla Zarządu
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, księgowość, controlling)
  • wiedza praktyczna w zakresie rachunkowości zarządczej i finansowej (sporządzanie jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych, budżetu, kontrola kosztów, umiejętność oceny ryzyka, analizy odchyleń)
  • bardzo dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • systematyczność, terminowość, rzetelność i dyspozycyjność
  • analityczny sposób myślenia i samodzielność w rozwiązywaniu zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • inicjatywa i kreatywność w proponowaniu nowych rozwiązań
  • komunikatywność oraz umiejętność prezentacji danych
  • otwartość na nowe zadania, wyzwania, chęć pracy w dynamicznym otoczeniu
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kategorii B
Mile widziane:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • posługiwanie się językiem niemieckim lub francuskim
  • znajomość systemów do finansowej analizy danych (np. Microsoft Power BI, Oracle BI) oraz planowania finansowego (np. IBM Cognos Analytics TM1), znajomość systemów klasy ERP (np. IFS, SAP)
Oferujemy:
  • pracę w jednej z największych międzynarodowych firm z branży meblarskiej w Europie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty
  • profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio
  • pracę w ambitnym, bardzo zaangażowanym zespole nastawionym na współpracę
  • autonomiczne zadania gdzie możesz wykorzystać i rozwijać swój analityczny sposób myślenia
  • przestrzeń na inicjatywę i kreatywność w proponowaniu nowych rozwiązań
  • możliwość rozwoju zawodowego, w tym uzupełnianie i poszerzanie wiedzy poprzez szkolenia specjalistyczne oraz interpersonalne
  • benefity takie jak: karta multisport, dofinansowanie do nauki języka obcego, organizacja i dofinansowanie kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
Benefity:
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.

Zapraszamy na naszą stronę internetową

www.NowyStyl.com

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna w formularzu aplikacyjnym.