kandydatów

Etat Mechanik maszyn budowlanych

Firma: STRABAG BMTI Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Mechanik maszyn budowlanych
Miejsce pracy: Kraków

Zadania

  • naprawa maszyn i urządzeń budowlanych
  • typowanie części zamiennych do naprawy
  • wykonywanie przeglądów okresowych maszyn
  • prace modernizacyjne i konserwacyjne

Wymagania

  • wiedza teoretyczna i praktyczna z budowy i eksploatacji maszyn i urządzeń
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność naprawy silników spalinowych, układów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność, możliwa praca w delegacji

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.