kandydatów

Etat Specjalista ds. BHP

Firma: BEHAP-BUD s.c. miejsce pracy: Trzebinia

Ogłoszenie numer: 7044258, z dnia 2022-05-23

Firma szkoleniowa BEAHAP-BUD s.c. posiada 24 letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń technicznych (uprawnienia UDT/TDT, spawalnicze, energetyczne oraz szkoleń)  i szkoleń w zakresie  BHP.

BEHAP-BUD s.c. jest firmą działającą przede wszystkim w 3 segmentach:

  • świadczenia  usług z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochroną przeciwpożarową w przedsiębiorstwach na zasadzie outsoursingu.
  • prowadzeniem szkoleń oraz kursów zawodowych (uprawnienia UDT/TDT, spawalnicze, energetyczne itd)
  • wynajem sprzętu m.in. wózków widłowych, podestów ruchomych; busów 9-osobowych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Naszą firmę tworzy zespół specjalistów posiadających bogate doświadczenie zawodowe nabyte w różnych branżach poparte stale uzupełnianym wykształceniem. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną wykorzystującą nowoczesne techniki podczas organizowanych szkoleń i kursów.

Specjalista ds. BHP

Miejsce pracy: Trzebinia

Opis stanowiska

Firma BEHAP-BUD s. c. poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. BHP  / Isnpektor BHP

Do zadań zatrudnionej osoby będzie m.in. należało:

  • prowadzenie szkoleń okresowych oraz wstępnych z zakresu BHP dla naszych kontrahentów, firm, instytucji na terenie przede wszystkim woj. małopolskiego, śląskiego, dolnośląskiego,
  • wypełnianie obowiązków służby BHP wobec stałych naszych klientów,
  • stałe podnoszenie świadomości bezpieczeństwa pracy wśród pracowników,
  • prowadzenie nadzoru nad przestrzeganiem ustalonych zasad i procedur BHP na terenie naszych kontrahentów w ramach cyklicznych przeglądów BHP,
  • sporządzanie i aktualizacja dokumentów m.in : ocen ryzyka zawodowego, instrukcji stanowiskowych BHP, procedur BHP, dokumentacji szkoleniowej,
  • organizacja i prowadzenie dokumentacji innych szkoleń realizowanych przez firmę.

Wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, a  przede wszystkim  doświadczenie  w prowadzeniu szkoleń okresowych dla zakładów produkcyjnych,
  • ukończone studia wyższe lub podyplomowe w kierunku Bezpieczeństwo i Higiena Pracy oraz uprawnienia Specjalisty ds. BHP/Inspektora BHP,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i dobra organizacja własnej pracy,
  • sprawne posługiwanie się narzędziami z pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień inspektora ds. p.poż oraz szkoleń  z zakresu I pomocy.

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę (możliwa również inna forma współpracy B2B; zlecenie),
  • narzędzia niezbędne do prowadzenia szkoleń (laptop; projektory; telefon itd),
  • samochód służbowy do wyjazdów na szkolenia,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji.