kandydatów

Etat Front-end Angular Developer ​

Firma: Medicover Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Front-end Angular Developer ​
Miejsce pracy: Kraków

Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • projektowanie, realizacja i utrzymanie rozwiązań dla aplikacji frontowej w technologii Angular zgodnie z dostarczonymi wymaganiami biznesowymi oraz makietami UI
  • refaktoryzacja aplikacji zbudowanych w Angular 8+
  • testowanie wytworzonego oprogramowania
  • udział w procesach estymacji pracochłonności projektu oraz analizy ryzyka projektowego
  • dbanie o stałą poprawę jakości poprzez prowadzenie przeglądów kodu, optymalizowanie procesów itp.
  • aktywny udział we wdrożeniach produkcyjnych warstwy front-endowej aplikacji
Oczekiwania względem Kandydata:
  • Bardzo dobra znajomość frameworka Angular (11+)
  • Bardzo dobra znajomość TypeScript
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript (ES6 - ES2020)
  • Dobra znajomość HTML/CSS
  • Znajomość NGRX, RxJS
  • Znajomość wzorców projektowych / SOLID / DRY
  • Umiejętność pisania unit testów (Karma/Jasmine/Spectator)
  • Znajomość architektury projektów pisanych w Angular
  • Dobra, komunikatywna znajomość języka angielskiego (praca w środowisku anglojęzycznym)
Mile widziane:
  • Znajomość Figma/Adobe XD oraz zagadnień z zakresu UX/UI
  • Znajomość narzędzia NX, zagadnień z zakresu strukturyzacji aplikacji frontendowych
  • Doświadczenie w pracy z Azure (Pipelines)
  • Znajomość pracy w środowiskach opartych o Docker/Kubernetes
Dlaczego warto do nas dołączyć?
  • Zdobywaj z nami wiedzę i doświadczenie. Wiedzę od naszych ekspertów i współpracowników – liczymy już prawie 200 osób. Doświadczenie poprzez pracę przy różnorodnych projektach – jesteśmy firmą wielobiznesową, a działamy w takich obszarach jak: opieka medyczna, stomatologia, optyk, sieć aptek czy kluby fitness
  • Przedsiębiorczość to jedna z naszych wartości, którą kierujemy się w pracy. Twórz z nami innowacyjne rozwiązania i kreuj obraz współczesnej branży medycznej
  • Rozwijaj się w różnych technologiach. Korzystamy z wielu nowoczesnych narzędzi i cały czas poszukujemy nowych rozwiązań
  • Pracujemy w środowisku międzynarodowym i implementujemy nasze rozwiązania na inne rynki zagraniczne (min. Rumunia, Indie)
  • Ważny jest dla nas rozwój naszych pracowników, dlatego z programem „Sięgaj Wyżej z Medicover” pokierujesz swoją ścieżką kariery w obranym przez Ciebie kierunku
  • Forma współpracy: umowa o pracę lub B2B
  • Model pracy: praca zdalna z ewentualną możliwością przyjazdu do naszego biura w Warszawie w razie potrzeby
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, opieka stomatologiczna, dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe), dostęp do szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych, dostęp do nauki języka angielskiego, zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW