kandydatów

Etat Junior Scrum Master

Firma: Soneta Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Junior Scrum Master
Miejsce pracy: Kraków
Wymagania:
  • masz co najmniej 1 rok doświadczenia na stanowisku Scrum Mastera?
  • chętnie podejmujesz ciągłe wyzwania, a praca kreatywna sprawia Ci radość?
  • jesteś osobą energiczną, zaangażowaną w pracę i chcesz rozwijać swoją wiedzę w zakresie podejścia Agile i wytwarzania oprogramowania?
  • cechuje Cię otwartość na zmianę i duża motywacja do działania?
Takie dajemy możliwości rozwoju:
  • czas na rozwój Twoich pomysłów,
  • przestrzeń do eksperymentowania,
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych,
  • wymiana wiedzy z ekspertami wewnątrz organizacji,
  • wpływ na kierunek zmian w organizacji.
Zakres obowiązków:
  • wspieranie zespołu produkcyjnego swoją wiedzą, w stosowaniu zwinnych praktyk wytwarzania oprogramowania,
  • prowadzenie i moderowanie spotkań scrumowych,
  • moderowanie spotkań zespołowych, ułatwiających podejmowanie decyzji i rozwiązywanie konfliktów,
  • pomoc w organizowaniu pracy zespołów.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • pracę w modelu hybrydowym (raz na 2 tygodnie praca w biurze),
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7.30-9.00),
  • dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • po okresie próbnym wybór benefitów (karta medyczna, karta sportowa).
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. J. Kustronia 44A, dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałam/zapoznałem się z klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich usunięcia lub poprawienia. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana.

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. J. Kustronia 44A, dla potrzeb przyszłych rekrutacji (przez okres 1 roku). Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałam/zapoznałem się z klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich usunięcia lub poprawienia. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana.