kandydatów

Etat Inżynier Serwisu

Firma: Energotechnika Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 7012884, z dnia 2022-05-16

ENERGOTECHNIKA Sp z o.o. to firma, która wywodzi się z założonego w 1987 r. Zakładu Techniki Kotlarskiej. Współpracując z czołowymi producentami, znakomitymi projektantami i nowoczesnymi ośrodkami naukowymi od początku lat 90 ubiegłego wieku wytyczamy standardy techniczne ciepłowni i elektrociepłowni w Polsce.

Przedsiębiorstwo specjalizuje się w projektowaniu i budowie centrów energetycznych zakładów przemysłowych, instalacji do termicznego przekształcania osadów, a przede wszystkim elektrociepłowni bazujących na silnikach SIEMENSA i kotłowni na paliwa stałe, ciekłe i gazowe oraz w wykonywaniu specjalistycznych instalacji technologicznych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Serwisu

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Uruchomienia, serwis i remonty instalacji opartych na silnikach gazowych w tym kogeneracyjnych
  • Uruchomienia, serwis i remonty instalacji kotłowych

W tym:

  • Diagnozowanie przyczyn oraz usuwanie awarii u klienta, montaż nowych urządzeń, wykonywanie przeglądów okresowych, raportowanie wykonanych zadań

Wymagania

  • Prawo jazdy kat.B
  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektryki, automatyki i pneumatyki
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunek techniczny, schematy elektryczne itp.)
  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Odpowiedzialność, solidność, dokładność oraz wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – będzie atutem
  • Dyspozycyjność związana z wyjazdami
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy przy eksploatacji i serwisowaniu maszyn i urządzeń

Oferujemy

  • Narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop,..)
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ogólnokrajowym zasięgu