kandydatów

Etat Specjalista ds. Mediów Społecznościowych

Firma: FAKRO miejsce pracy: Kraków

Rekrutujemy osoby chętne do pracy jako:

Specjalista ds. Mediów Społecznościowych
Miejsce pracy: Kraków / system hybrydowy

Głównym obowiązkiem Specjalisty ds. Mediów Społecznościowych będzie opracowywanie strategii oraz prowadzenie komunikacji w Mediach Społecznościowych w oparciu o realizowane kampanie marketingowe FAKRO.

Zadania:
  • administrowanie zagranicznymi profilami SM oraz ich monitoring
  • tworzenie planów komunikacji w mediach społecznościowych dla rynków zagranicznych (Facebook, Linkedin, Instagram)
  • obsługa kampanii Social Media (Facebook Ads, Linkedin Ads) oraz analiza ich efektywności
  • współtworzenie materiałów dla rynków zagranicznych – treści postów, relacji, zdjęć, filmów, itd.
  • prowadzenie komunikacji z odbiorcami w języku angielskim
  • raportowanie, analizowanie wyników prowadzonych działań i wdrażanie zmian na podstawie tych danych
Wymagania:
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii Social Media
  • znajomość pakietu Microsoft Office, Facebook, Youtube, LinkedIn, Instagram
  • dobra znajomość języka angielskiego (co najmniej na poziomie C1)
  • zaangażowanie, komunikatywność, kreatywność i „otwarta głowa”
  • lekkie pióro
Dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość programów wspierających pracę w mediach społecznościowych (Brand24, Sotrender)
  • znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:
  • umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku
  • wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych
  • przyjazną atmosferę pracy
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy hybrydowej
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansów i rekrutacji wewnętrznych
  • dobre warunki pracy
  • wejściówki na basen, udział w imprezach integracyjnych
  • dostęp do nauki języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej
  • bonusy w okresach świątecznych
  • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe
  • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO