kandydatów

Etat Asystent nauczyciela przedszkola międzynarodowego

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Asystent nauczyciela przedszkola międzynarodowego
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/22/4059
OBOWIĄZKI:

Opieka nad dzieci w wieku 3 - 5 lat. Wspieranie dzieci podczas zajęć edukacyjnych w przedszkolu międzynarodowym. Pełnienie funkcji wychowawczych. Codzienna opieka nad dziećmi. Asystowanie i wspieranie nauczyciela prowadzącego zajęcia dydaktyczne w języku angielskim, w systemie programu międzynarodowego, bez realizacji podstawy programowej MEN.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: dobre zorientowanie na efekty, wykonanej pracy,umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: umiejętność rozwiązywania problemów
Uprawnienia: umiejętność pracy z małym dzieckiem

Wymagania inne:

Kompetencje wychowawcze, umiejętność opieki nad dziećmi w wieku przedszkolnym. Od kandydata wymaga się : łatwości nawiązywania kontaktów, wysokiej kultury osobistej, kreatywności, umiejętności aktywnego słuchania . Cechy niezbędne do wykonywania tej pracy to : empatia, wrażliwość, cierpliwość, wytrwałość, pozytywne nastawienie, wrażliwość na los dzieci, zdolność do refleksji. Od kandydata wymaga się biegłej znajomości języka angielskiej - poziom native speaker. Inne informacje niezbędne ze wzg. na char wyk. pracy: Preferowane wykształcenie : zdobyte w kraju anglojęzycznym lub w systemie anglojęzycznym. Doświadczenie zawodowe - praca z dziećmi w j. angielskim.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 550 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie