kandydatów

Etat Analityk biznesowy

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Analityk biznesowy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/22/4050
OBOWIĄZKI:

Usprawnianie mniej oczywistych kwestii lub problemów; Nadawanie struktury i porządku niezdefiniowanym problemom i/lub problemom o dużej skali, ułatwiając ich rozwiązywanie i rozwiązywanie ich. Wykorzystywanie myślenia systemowego i kreatywnego w opracowywaniu opcji rozwiązań. Ocena względnych kosztów, korzyści i przeszkód potencjalnych rozwiązań przed wdrożeniem. Artykułowanie lub tłumaczenie złożonych informacji w jasny, znaczący i uporządkowany sposób, aby dopasować się do odbiorców Rozumienie priorytetów Grupy, czynników biznesowych, konkurencji i strategii konkurencyjnej, aby pomóc w kierowaniu strategicznie dostosowanymi rozwiązaniami, biorąc pod uwagę aspekty ryzyka/nagrody. Przewidywanie problemów i zagrożeń oraz działanie w celu szybkiego ich złagodzenia; szybkie i skuteczne radzenie sobie z nieprzewidzianymi przeszkodami Definiowanie zarządzania wymaganiami, projektowanie rozwiązania i struktury w oparciu o wymagania biznesowe Identyfikacja obszarów wpływu na docelowy model operacyjny i projektowanie działań mających na celu łagodzenie wpływu W konstruktywny sposób kwestionowanie intencji biznesowych Zarządzanie odbiorcami zmian poprzez komunikację, szkolenia i rozwój Wspieranie zarządzania programem dzięki ocenie wpływu na wnioski o zmianę Zarządzanie obowiązkami, celami i alokacją zadań dla dużego projektu lub programu, aby zapewnić, że osoby są wykorzystywane zgodnie z ich umiejętnościami Działanie jako wzór do naśladowania w tworzeniu i utrzymywaniu środowiska współpracy zespołowej

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

4 lata doświadczenia w pracy, w tym rok doświadczenia w bankowości na stanowisku kierowniczym, komunikatywna znajomość j. angielskiego

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 16 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie